Ana sayfa > Bilgi > İçerik
Jel yastığı bakım metodu
- Jan 12, 2018 -

Jel sıvı halde katıdır ve özel bir dokunuşa sahiptir. Jel ile yapılan jel, hava, sıcaklık, böcek kanıtı vb. Gibi pek çok faydaya sahiptir. Genellikle jel yastığın "yapay bir cilt" olduğu söylenir, zira jel yastığının jel özellikleri insan vücudunun derisine çok benzer. Ve jel iyi vücuda uyum ve cilt afinitesi ile çeşitli jel yastıkları haline getirilir. Jel yastığı kullanımı rahat değildir, aynı zamanda özellikle iyi uyuyamayan yaşlı insanlar için sağlık bakım fonksiyonuna sahiptir. Bir jel yastığı seçmek iyi bir seçimdir.

Jel yastığı bakım yöntemi geleneksel yastık bakım yönteminden farklıdır. Geleneksel bakım yastığı ve temizlik yastık katını genellikle kurutarak temizlemektedir. Ve yastığın bakımı esas olarak yastık ve yastık kılıflarının bakımıdır. Jelin tozlanması kolaydır. Ev jölesi yastığı külünü alırken veya uzun süre sonra temizlemeye ihtiyaç duyduğumuzda asla su ile yıkamamalıyız, zira su ile yıkanan jel yastığı, spesifik malzeme özelliklerini yok edecektir. Jel yastığı temizlediğimizde ıslak bezle hafifçe silinebilir, böylece sadece jel yastığı temizleyemez, aynı zamanda hasar görmesini önleyebiliriz. Jel yastığı çok değerli olduğundan temizlik yaparken dikkatli olmalısınız.

Çoğu zaman, uyurken dinlenmemizi etkileyecek farklı baskılar olacaktır. Ancak, özel materyali sayesinde jel yastığın sadece yan etkisi olmayacak, aynı zamanda stresin hafifletilmesine ve uyku kalitesinin iyileşmesine yardımcı olacağız.

Şirket: DEQING PINZE HOME TEXTILES CO., LTD

Ekle: Changhong East Street 858, Wukang Kasabası, Deqing İlçesi, Zhejiang şehri Huzhou eyaleti, Çin.

Mobil: +8615325829677

Satış müdürü: Kevin Xu

E-posta: kevin@pinzehometextiles.com