Ana sayfa > Bilgi > İçerik
Çocuklara Hafıza Köpüğü Yastıkları Nasıl Seçilir?
- Nov 02, 2017 -

Çocuklar önemli gelişim evrelerinde uyumak için çok fazla zaman harcadıklarından, rahatça dinlenmelerine yardımcı olmak önemlidir. Hafıza köpüklü yastıklar çocuğunuzun uyku duruşunu artıracak ve dinlendirici ve üretken bir uyku sağlayacaktır. Yoğun materyal, boynu ve başını tutarak çocuğun şekline kalıplar. Çocuğunuzun bellek köpüğü yastığı için çevrimiçi alışveriş yaparken nelere dikkat etmeniz gerekiyor.


Bir beden seçin.

Belirli hafıza köpüklü yastıkların yaşları 2 gibi gençler için daha küçük olmasına rağmen, 3 yaşında ve daha büyük yaştaki çocuklar hafıza köpüğü yastıklarından güvenle faydalanabilirler. Çocuğunuzun şimdiki yatak boyutuyla uyum içinde en uygun olanı seçen bir yastık seçin. Küçük boy yataklar veya tek kişilik yataklar için standart ebatlı yastıklar seçin. Kraliçe boyutunda bir yastık, tam boyutlu ve kraliçe yataklara en iyi uyacaktır; Bu yastıklar büyük çocuklar için daha iyi. Çocuğunuz hala bir beşikteyse, yastık için çok genç.


Çocuğunuzun Uyku Durumunu Araştırma

Çocuğunuzun hangi pozisyonda olduğunu daha iyi görmek için uyurken bakmak istersiniz; bir çocuğun sorulması her zaman güvenilir bir öğrenme yolu değildir.


Her Yer İçin Yastıklar

Arka traversler: Çocuğunuz gece çoğunluğunu sırtına geçirirse, hafıza köpüklü bir yastık ona üst vücut desteği sağlayacaktır. Bu uyku tarzı için standart bir bellek köpüğü yastığı önerilir.

Yan yataklar: Yan taraflarında uyumayan çocuklar, boyun ve sırt üstü destek için dizayn edilmiş kontürlü veya konvansiyonel bir bellek köpüğü yastık kullanabilirler. Konturlu bir yastık seçerseniz çocuğunuzun omuz mesafesi için yeterince küçük olduğundan emin olun.

Mideli uyuyanlar: Mide traversleri için konvansiyonel bir bellek köpüğü yastığı seçin. Konturlu yastıklar mide traversleri için rahatsızlık verebilir.


Bellek Köpüğü Türü'nü seçin

Geleneksel viskoelastik bellek köpük yastıkları daha ağır olma eğilimindedir ve şekillerini iyi korurlar. Lateks çeşitleri daha hafiftir ve daha hızlı orijinal şekillerine dönerler. Jel bellekli köpük yastıklar, uyurken sıcak olsun çocuklar için mükemmeldir.


Destek İçin Daha Yüksek Yoğunluklu Yastığı Seçin

Bedenleri büyürken çocuklar destekleyici bir yastıktan yararlanırlar. En iyi destek için 4 ila 5 libre yoğunluk derecesine sahip yastıklar arayın.

Özel İhtiyaçlar İçin Bellek Köpüğü Yastıkları:


Boyun ve omurga tıbbi koşulları olan çocuklar bellek köpük yastıkların sağladığı destekten yararlanabilir. Çocuğunuzun spesifik tıbbi durumu ve destekleyici yastık kullanımı hakkında bilgi için çocuk doktorunuzla görüşün.


İLGİLİ ÜRÜN

Memory Foam Pillow.jpg