Ana sayfa > Bilgi > İçerik
Nefes alabilen, sabit sıcaklıktaki, böcek kanıtı ve anti akarların jel yastığı
- Jan 12, 2018 -

Jel sıvı halde katıdır ve özel dokusu diğer maddelerle kıyaslanmaz. Hava geçirgenliği, sabit sıcaklık, zararlı kontrolü, anti akarlar, yüksek viskoelastisite ve havalandırma ve geçirgenlik nadir bulunan bir maddedir. İnsan vücudunun derisine çok benzer olan bu tür "yapay cilt" olarak bilinir. Günümüzde jelin iyi uyumluluğu nedeniyle, cilt tıbbi alanda yaygın olarak kullanılmaktadır, kıdemli sutyen üretiminde kullanılan birkaç halk ve iç yüzey kümesi, 1500-3000 yuan'a kadar biraz az miktarda j el sutyen fiyatı yerleştirmiştir. Avrupa'da birkaç gelişmiş ülkeler ve mevcut jel yatakları üretmek için kullanılacak, küresel sağlıklı uyku kaynakları entegrasyonu, yerli üreticilerin araştırma ve geliştirme yatırım, düşük maliyetli üretim süreci icat, yüksek teknoloji hizmeti yapmak tüketicilere Çin jölesi yastığı . Coolfoam ve Bio jel çevre jelinin patent teknolojisi ile birleşince daha iyi uyku kalitesi sağlanır. Coolfoam'ın mükemmel performans göstermesine izin verin.

Ayrıca, bu yastığa iyi geceler ayırdığımızda özel bir katkı da sağlıyor. Nazik ve su gibi, su yüzeyinde yüzüp doğal olarak baş eğrisine uyalım, beynin en iyi gevşeme durumuna gelmesine ve daha kalıcı ve tatlı derin bir uyku yaratmasına izin verin.

Yastık kazayla toz yaparken veya temizlemek için uzun bir süre kullanıldığında, bakımda özel olarak kullandığımız özel mülk gereksinimleri nedeniyle jel, bezle ıslak mendil kullanabilir, temizleme işlemi hepsi yıkanır, yoksa aksini kendi meselesinde yok eder.

Şirket: DEQING PINZE HOME TEXTILES CO., LTD

Ekle: Changhong East Street 858, Wukang Kasabası, Deqing İlçesi, Zhejiang şehri Huzhou eyaleti, Çin.

Mobil: +8615325829677

Satış müdürü: Kevin Xu

E-posta: kevin@pinzehometextiles.com