Ana sayfa > Bilgi > İçerik
Servikal vertebra bellek yastığının doğru kullanımı
- Apr 25, 2017 -

Servikal omurga omuza yakın boynunun topuk kısmındaki silindirik bir yüzey pedine tutturulmuştur. Bir yandan, yastık servikal vertebraların çekilmesi ve gerilmesi için kullanılabilir ve başın doğal yerçekiminin neden olduğu iki hasarı önleyebilir.

Bakım: yastık yıkanabilir, yastık yıkanamaz. Maruz kalmaktan kaçının.

1 boyun bölgesinde servikal yastık pedinden önce veya boynun arkasında omuz pozisyonuna gelecek şekilde yatın veya uyuun.

2 taraf uyku duruşu, etki iyi değil, ana rahatlama, servikal vertebra yorgunluğu ve gerginliği altında uyku duruşunun bir çeşididir ve uyku alışkanlığına da uygundur.

3 servikal yastık Pedi konumunun 1-10 gün boyun arka kök pozisyonuna yerleştirilmelidir, boyun arka kök yerini uyum için en elverişli ve daha sonra pete en rahat hissi göre .

Kullanmadan 4 gün önce, alışkanlık ve rahatsızlık yoksa, yatma zamanında ve diğer zamanlarda, boyun pedinin arkasındaki uyarlanabilirlik, gece tablasına ihtiyaç duyulmaksızın zaman kullanımını azaltmak uygun olabilir ve Diğer semptomlar, daha fazla zamana sahip ped olabilir, spesifik zaman kendiliğinden kabul gören pedin içinde olmalıdır.

Ağırlık hissi, baş sırt ve boyun bölgesinde yer çekimi olan 5 boyun omurgası yastığı bazı normal ağrı ve uyuşukluklara sahip olacak, ancak yakında alışkanlık ve semptomlar kayboldu, özellikle gecenin tamamı, sürekli arkadaki sırt üstü uykuya uymadı Hastanın koşulları veya günde birkaç kez, sürekli kullanım olmaksızın bütün gece, günde birkaç kez, uyumamız halinde uzun süre uykusuz durduğunuzda, gece doğal uykunun arkasında ve yanında uyuyor olabilir, her gün iki kez kullanmanızı öneririz.