Ana sayfa > Bilgi > İçerik
YASANALAR ALIN, BİLGİ DÜZEYİ ETTİ
- Aug 08, 2017 -

YASANALAR ALIN , BİLGİ DÜZEYİ ETTİ

Doğru yastığı seçmek için öncelikle doğru yastık yöntemini anlamalısınız. " Yastık ", aslında, " yastık boyun " doğru olmasına rağmen , boyun rolünü desteklemek için sağlıklı bir şekilde uyku zaman, baş boyun ortasında baş ve omuz arkasında yastık olmalıdır. Sırtüstü boynun şarkısını desteklemek için boynunun fizyolojik eğriliğini korumak için en yüksek nokta boynun ortasında olmalıdır. Yastığın en alçak noktası başın arka kısmı; yastık , yan yatarken yanağın yanını destekler. Omurganın önden görünümünü düz bir çizgide tutmak için, yan görünüm normal S (fizyolojik eğri) ilkesidir. Li Taoping, insan vücudunun fizyolojik eğrisi ile karşılaştırıldığında sağlık yastık "yüksek" şeklinde, ne zaman yastık ve servikal vertebra daha iyi ortak, servikal omurga desteği, aşk adamı için daha uygun dedi.

Deqing Pinze hometextiles Co, Ltd, bir üretici Çin'de Bellek Köpük Ürünleri üretiminde uzmanlaşmış.
Pinzhou, Deqing Huzhou'da, Hangzhou'ya sadece 45 dakika, Şanghay Havaalanı'na iki saat mesafede ve ayrıca lojistik ile Şanghay limanı ve Ningbo Limanı'nın bitişiğindedir.
Bu dosyada 5 yıldan fazla bir geçmişe sahibiz, bu da diğer meslektaşlarıyla karşılaştırıldığında zengin Pinze deneyimini niteliklendirecek niteliktedir.

E-posta: kevin@pinzehometextiles.com

Ekle: Changhong East Street 858, Wukang Kasabası, Deqing İlçesi, Zhejiang şehri Huzhou eyaleti, Çin.

Resmi web sitesi: http://www.chinamemoryfoams.com